czuła przewodniczka
Od kobiety dla kobiet

Od kobiety dla kobiet

Historia świata pokazała zdecydowanie, że kobiet nie można nazwać słabą płcią. Płeć piękna, silna, odważna, niepowtarzalna; to synonimy, które mogłyby opisać wszystkie kobiety świata.

Od wieków pisze się książki o kobietach. Nie oznacza to jednak, że temat ten został w stu procentach wyczerpany. Co więcej, współcześnie chce się czytać o płci pięknej coraz więcej i więcej.

Książka “Czuła przewodniczka” autorstwa Natalii de Barbaro to ujmująca propozycja dla każdej dziewczyny czy kobiety. Ta pozycja literacka to nie tylko garść psychologii i motywacji, ale też wiele poezji, szczerości i ścieżki do poznania własnego ja.

O kobietach, dla kobiet

“Czuła przewodniczka” to głos, który pcha czytelniczkę w stronę zastanowienia się nad tym, kim tak naprawdę jest i czego oczekuje. Co więcej, przedstawione argumenty poparte są wieloma z życia wziętymi przykładami, z którymi można się utożsamiać. W lekturze tej można znaleźć wiele treści związanych z rozwojem osobistym, motywacją czy psychologią. Język jednak nie jest specjalistyczny, przez co lekturę czyta się lekko i szybko, wyciągając z niej maksimum wartości.

Morze emocji, które towarzyszą czytelniczce podczas lektury, powoduje, że książka zapada na długo w pamięć i serce. Wiele ukazanych ról odgrywanych przez różne osobistości sprawia, że każda kobieta znajdzie w tej książce coś dla siebie.

Świat wokół

Książka “Czuła przewodniczka” skupia się nie tylko na emocjach wewnętrznych czy osobistych doświadczeniach, ale i na świecie, który otacza każdą istotę. Relacje. Nie chodzi tutaj tylko o związki, które tworzymy z najbliższymi, ale i o stosunki z kolegami z pracy, z dalszymi znajomymi, z ludźmi z okolicy czy krewnymi, których rzadko spotykamy. Jaki mają wpływ na nasze szczęśliwe życie? I jak całkowicie zaakceptować ich odmienność czy wizję własnego świata, by pozbyć się negatywnych odczuć? To proste. Należy zacząć od siebie.

“Czuła przewodniczka” to pozycja, której nie można nazwać zwykłym poradnikiem. To prezent dla każdej kobiety chodzącej po świecie. Głos, który trafia w najczulsze struny serca. Warto przekonać się co Natalia de Barbaro ma do przekazania.